Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Sākums> Ziņas un emuārs > Nozares jaunumi

Vairāki galvenie punkti, kas būtu jākontrolē, izvēloties putekļu noņemšanas auduma maisiņu

Laiks: 2023-06-28 Rezultāti: 13

Maisveida filtrā putekļi tiek piestiprināti pie filtra maisa virsmas. Kad putekļu gāze iziet cauri putekļu savācējam, putekļi tiks bloķēti uz filtra maisa virsmas, un tīrā gāze caur filtra materiālu nonāk filtra maisā. Filtra maisiņā esošo būri izmanto, lai atbalstītu filtra maisu, izvairītos no filtra maisa sabrukšanas un palīdzētu notīrīt un sadalīt filtra kūku. Putekļu noņemšanas maisa audumam un dizainam jābūt efektīvai filtrēšanai, vieglai putekļu noņemšanai un izturībai. Svarīgāka ir putekļu noņemšanas auduma maisiņa izvēle, kas tieši ietekmē putekļu noņemšanas efektu. Putekļu maisiņu izvēle galvenokārt ir saistīta ar gāzes temperatūru, mitrumu, plūdmaiņu ķīmiskajām īpašībām, daļiņu izmēru, putekļu koncentrāciju, vēja ātrumu, putekļu noņemšanas režīmu utt.

Putekļu noņemšanas procesā parasti tiek uzskatīts, ka tad, kad putekļi tiek izpūsti līdz putekļu maisiņa vidum, putekļu maisa vidusdaļa saruks, lai panāktu putekļu noņemšanas efektu. Faktiski pūšanas un novērošanas procesā oscilogrammas laboratorijā impulsa gaisa kvalitāte tiek steidzināta uz putekļu maisiņu, liekot putekļu maisam strauji vibrēt no augšas uz leju, un putekļu slāņa putekļu maisiņš tiek izpūsts zem tā. vibrācija un spiediens. Ja tas ir pārāk augsts, amplitūda ir pārāk augsta, kā rezultātā lido putekļi, izraisot divu veidu adsorbciju. Tas ir labs injekcijas spiedienam ar atbilstošu amplitūdu, lai veidotu blokus un izkliedētu.

Liela mēroga zemspiediena garā maisa impulsa putekļu savācējs ir sausa tipa augstas efektivitātes putekļu savācējs. Tā ir putekļu noņemšanas iekārta, kurā tiek izmantoti maisa filtra elementi, kas izgatavoti no šķiedru auduma, lai notvertu cietās daļiņas putekļainā gāzē. Tās darbības princips ir tāds, ka tad, kad putekļu daļiņas apiet filtra auduma šķiedru, tās tiek aizturētas inerces spēka ietekmē ar šķiedra Sīkās putekļu daļiņas ietekmē gāzes molekulas un laiku pa laikam maina to kustības virzienu. Tā kā atstarpe starp šķiedrām ir mazāka par gāzes molekulu Brauna kustības brīvo ceļu, putekļu daļiņas saduras ar šķiedrām un tiek atdalītas; Tās darba process ir saistīts ar filtra materiāla aušanas metodi, šķiedru blīvumu, putekļu difūziju, inerci, ekranēšanu, gravitācijas un elektrostatisko darbību un tā pelnu noņemšanas metodi; Filtra auduma materiāls ir maisa filtra atslēga. Papildus īpašajam blīvumam un gaisa caurlaidībai augstas temperatūras maisam jābūt arī ar labu izturību pret koroziju, karstumizturību un augstu mehānisko izturību.

Populāras kategorijas