Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Sākums> Ziņas un emuārs > Nozares jaunumi

Kas ir U15 īpaši augstas efektivitātes gaisa filtrs?

Laiks: 2023-07-05 Rezultāti: 19

U15 īpaši augstas efektivitātes gaisa filtrs, kas pazīstams arī kā U15 īpaši augstas efektivitātes gaisa filtrs vai U15 bez starpsienu īpaši augstas efektivitātes filtrs, galvenokārt tiek izmantots tīras telpas beigās. Izmantotais materiāls ir importēts filtru materiāls vai vietējās attīrīšanas iekārtas. Augstas efektivitātes filtra U15 efektivitāte var filtrēt 0.1 um daļiņas, lai kontrolētu daļiņas, kas lielākas par 0.1 um tīrā telpā

U15 īpaši augstas efektivitātes gaisa filtrs ir izgatavots no īpaši smalka stikla šķiedras papīra un citiem materiāliem, izmantojot karstās kausēšanas līmi kā separatoru, un apvienots ar metāla rāmi. Pateicoties ilgmūžības un vienkāršas uzstādīšanas priekšrocībām, īpaši augstas efektivitātes gaisa filtru dizains ir balstīts uz inženiertehniskajiem principiem un zinātnisko pārvaldību. To kalpošanas laiks var sasniegt vairākus gadus vai vairāk, un arī filtru nomaiņa ir ļoti vienkārša. Lietojot, vienkārši izjauciet filtru un nomainiet filtra ekrānu.

U15 īpaši efektīvajam gaisa filtram ir zema pretestība un liela putekļu ietilpība, un to plaši izmanto rūpnieciskās tīrās telpās, piemēram, pusvadītājos, elektronikā, plakano paneļu displejos, precīzās iekārtās, virsmas pārklājumos, kosmosā utt., lai nodrošinātu normālu ražošanas procesu darbību. un uzlabot produktu ražu. Lieto farmācijā, medicīnā, pārtikas un dzērienu ražošanā, bioinženierijā, eksperimentālajā lopkopībā un citās bioloģiskās tīrības telpās, tas rada sterilu vidi.

Populāras kategorijas