Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Sākums> Ziņas un emuārs > Nozares jaunumi

Kurās nozarēs var izmantot nerūsējošā tērauda filtru maisiņus?

Laiks: 2023-07-03 Rezultāti: 14

Nerūsējošā tērauda filtru maisiņi attiecas uz nerūsējošā tērauda materiālu, piemēram, stieples vai plāksnes, izmantošanu. Nerūsējošā tērauda filtru maisiņu materiāli parasti ir 304 vai 316 litri. Tātad, kurās nozarēs var izmantot nerūsējošā tērauda filtru maisiņus?

Nerūsējošā tērauda filtru maisiņu pielietojuma joma:

1. Biotehnoloģija un medicīna: transfūzija, farmaceitiskais ūdens, bioloģisko produktu plazma, serums, dažādi farmaceitiskie starpprodukti, farmaceitiskās izejvielas, šķīdinātāja filtrēšana, CIP filtrēšana, fermentācijas tvertne, rauga kultūras tvertnes ieplūdes ventilācija un cita gaisa sterilizācijas filtrēšana.

2. Krāsa un tinte: Lateksa krāsa, krāsas izejvielas un šķīdinātāju filtrēšana, tipogrāfijas tinte, tipogrāfijas tintes filtrēšana.

3. Pārtikas un dzērienu, alus, vīna, augļu vīna, dzeltenvīna, augļu sulu, dzērienu, piena produktu, pārtikas eļļu, garšvielu un citu šķidrumu precīza (sterilizācijas) filtrēšana.

4. Citas nozares: dažādu šķidrumu attīrīšana un filtrēšana tādās nozarēs kā smalkās ķīmiskās vielas, naftas ķīmija, elektronika, tekstilizstrādājumi, apdruka un krāsošana, papīra ražošana utt.

Nerūsējošā tērauda filtru maisiņi ir piemēroti noteiktu šķidrumu filtrēšanai ar augstu piemaisījumu saturu, ar lielu putekļu ietilpību, zemu sākotnējo pretestību un labu ugunsizturību; Ilgs kalpošanas laiks, ekonomiska uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas; Plāksnes struktūra ir viegla, viegli nomaināma, droša un ērta lietotājiem; Atlasīšanai ir pieejami cinkoti rāmji un alumīnija sakausējuma ārējie rāmji.

Nerūsējošā tērauda filtru maisiņi ir piemēroti šķidrumu filtrēšanai ar augstu piemaisījumu saturu, ar lielu putekļu ietilpību, zemu sākotnējo pretestību un spēcīgu ugunsizturību; Ilgs kalpošanas laiks, ekonomiska uzticamība un zemas ekspluatācijas izmaksas; Viegla plākšņu konstrukcija, vienkārša un droša nomaiņa, ērta lietotājiem darboties pašiem; Izvēlei ir cinkoti rāmji un alumīnija sakausējuma ārējie rāmji; Nestandarta izmēra aprīkojumu var pielāgot atbilstoši lietotāja vajadzībām.

Populāras kategorijas