Visas kategorijas

Nozares jaunumi

Sākums> Ziņas un emuārs > Nozares jaunumi

Kā aprēķināt vidējas efektivitātes maisa filtra F9 gaisa tilpumu un filtrācijas laukumu?

Laiks: 2023-07-06 Rezultāti: 25

Filtra materiāls, ko izmanto F9 vidējas efektivitātes maisa filtram, ir elektrostatisks materiāls. Salīdzinot ar tradicionālajiem filtra materiāliem, tam ir labāks filtrēšanas efekts, spēcīga elpojamība, tas novērš putekļu lidošanu un var ietaupīt filtra ekrāna nomaiņas reižu skaitu, samazināt ekspluatācijas izmaksas. Pateicoties maisa filtra unikālajām strukturālajām īpašībām, tā gaisa tilpums ir liels. Kā aprēķināt vidējas efektivitātes maisa filtra gaisa tilpumu un filtrēšanas laukumu?

Vidējas efektivitātes maisa filtra F9 filtrācijas laukuma aprēķina formula ir šāda:

Gaisa daudzums (m3/h)=platums * augstums * 2.5 M/s (vēja ātrums) * 3600 sekundes (1 stunda)

Maisiņa tipa vidējas efektivitātes filtra filtrēšanas laukums ir atkarīgs no filtru maisu skaita un filtru maisiņu garuma, piemēram: 592 * 592 * 20 * 600-6P-F7, ārējā rāmja izmērs ir 592 * 592 * 20 mm, 600 maisiņu garums un efektivitāte ir F7. Platums parasti ir 670 mm, un filtrēšanas laukums ir aprēķināts kā 0.8 kvadrātmetri. 6 filtru maisu kopējais filtrēšanas laukums ir 4.8 kvadrātmetri.

Vidējas efektivitātes maisa filtra gaisa tilpuma aprēķina formula ir šāda:

Garums * platums * vēja ātrums * 60=kubikmetri minūtē.

Nominālais gaisa daudzums jāaprēķina, pamatojoties uz vēja ātrumu. Parastā centrālā gaisa kondicionēšanas padeves sistēma ir iestatīta uz vēja ātrumu 2.5 m/s, tāpēc varam aprēķināt gaisa tilpumu maisa tipa vidējas efektivitātes filtram.

Populāras kategorijas