Visas kategorijas

Automātiska pašattīroša filtra korpuss

Sākums> Izvēlne > Šķidruma filtrēšana > Automātiska pašattīroša filtra korpuss

4.1backwashing_automatic_filter_housing_system_bcmseries-21
4.2
4.3
4.4
Backwashing Automātiskā filtra korpusa sistēma Bcmseries
Backwashing Automātiskā filtra korpusa sistēma Bcmseries
Backwashing Automātiskā filtra korpusa sistēma Bcmseries
Backwashing Automātiskā filtra korpusa sistēma Bcmseries

Backwashing Automātiskā filtra korpusa sistēma Bcmseries


Apraksts

Pilnībā automātiska aizmugures mazgāšanas filtra korpusa BCM sērija”

BCM pilnībā automātiskais aizmugures mazgāšanas filtra korpuss ir piemērots lielas plūsmas, liela ātruma un zemas viskozitātes šķidruma daļiņu piemaisījumu filtrēšanai.

BCM pilnībā automātiska aizmugures mazgāšanas filtra korpuss ir mehānisks un elektrisks produkts ar šādām priekšrocībām;

.saprātīgs dizains

.augsta filtrēšanas efektivitāte

.zemas ekspluatācijas izmaksas

.nepārtraukta filtrēšana muguras mazgāšanas procesā utt

To plaši izmanto metalurģijā, ķīmiskajā, elektroenerģijā, naftas atradņu iesmidzināšanas ūdenī, balasta ūdenī, videi draudzīgā ūdens attīrīšanā utt.

BCM pilnībā automātiskā aizmugures mazgāšanas filtra korpusa darbības princips:

Filtrētais šķidrums plūst no ieejas uz filtra korpusu, pēc tam caur stiprinājuma plāksni nonāk filtra korpusā, šķidrums plūst no filtra elementa iekšpusē uz ārpusi. Pēc tam tas izplūst no filtra tvertnes izejas. Piemaisījumi, kas rodas no aizmugures mazgāšanas filtra, izplūst no notekūdeņu izplūdes.

Atgriezeniskās skalošanas filtra priekšrocības

1. Filtra aprīkojumā ir izmantota patentētas tehnoloģijas iekšējā mehāniskā struktūra, nodrošinot reālu pretmazgāšanas funkciju, kas var pilnībā noņemt filtra ekrāna notvertos piemaisījumus, bez mirušiem stūriem un plūsmas vājināšanās, nodrošinot augstāku filtra efektivitāti un ilgu kalpošanas laiku.

2. Filtrēšanas iekārta ir izgatavota no 304, 316L 2205, MONEL un citiem ķīļveida filtru sietiem. Kurām ir augsta izturība, augsta precizitāte, izturība pret koroziju un augstākā filtrēšanas precizitāte 25 mikroni.

3. Filtrēšanas iekārta var nodrošināt automātisku muguras mazgāšanu, izmantojot savas izguves un reaģēšanas funkcijas, un var tikt galā ar nestabilām ūdens kvalitātes svārstībām bez manuālas iejaukšanās.

4. Filtrēšanas iekārtas vadības sistēma ir jutīga un darbojas precīzi. Atgriezeniskās skalošanas diferenciālā spiediena un laika iestatījuma vērtības var elastīgi pielāgot atbilstoši dažādiem ūdens avotiem un filtrēšanas precizitātei.

5. Filtru iekārtu mazgāšanas laikā katra filtru sietu grupa ir jāmazgā pēc kārtas. Lai nodrošinātu, ka filtra ekrāns tiek tīrīts droši un efektīvi, neietekmējot citus filtrus, un turpināt filtrēt.

6. Filtrēšanas iekārta pieņem pneimatisko izpūšanas vārstu, tāpēc muguras mazgāšanas laiks ir īss. Aizmugures mazgāšanas ūdens patēriņš ir mazs, un vide ir ekonomiska.

7. Filtru iekārtai ir kompakts un saprātīgs konstrukcijas dizains, maza grīdas platība, elastīga un ērta uzstādīšana un pārvietošana.

8. Filtru iekārtām ir maz ievainojamu detaļu. Tās nav palīgmateriāli un tām ir zemas ekspluatācijas un apkopes izmaksas. Viņiem ir vienkārša darbība un vadība.

9. Filtrēšanas iekārtas darba statusu parāda skārienekrāns vai digitālais ekrāns, un diferenciālā spiediena un laika iestatījumi ir ērti un intuitīvi. .

Kā tas strādā?

Kad šķidrums plūst caur filtra elementu. Cietās daļiņas tiks notvertas filtra elementa iekšējā pusē. Palielinoties piesārņojumam, pakāpeniski palielinās diferenciālais spiediens starp filtra piesārņoto pusi un tīro pusi. Kad diferenciālais spiediens sasniedz iestatīto vērtību, diferenciālā spiediena mērītājs nosūta ziņojumu un filtra korpuss sāk automātisku atpakaļmazgāšanas procesu.

Muguras mazgāšanas process:

1. Pārnesummotors piespiež mazgāšanas sviru apgriezties ar domkrata vārpstu, mazgāšanas sviras griešanās leņķi kontrolē fotoelektrisks pozicionēšanas slēdzis, kas liks tai pielāgoties iztīrītajam filtram.

2. Tiek atvērts iztukšošanas vārsts, lai starp ārējās (tīrās puses) filtra elementu un piesārņojošo vielu novadīšanu veidotos spiediena starpība.

3. Spiediena starpības ietekmē tīrās puses šķidrums plūdīs no iztīrīta filtra ārpusē uz iekšpusi, lai veiktu atpakaļmazgāšanas procesu, filtra ekrāna iekšējā pusē uzkrātie piesārņotāji tiks izskaloti un izplūst no filtra caur filtru. notekūdeņu izvads.

4. Katra filtra elementa aizmugures mazgāšanas laiks ir iestatīts, tāpēc, kad ir sasniegts aizmugures mazgāšanas laiks, piesārņojuma izplūdes vārsts būs tuvu, un šis filtra elementa aizmugures mazgāšanas process ir beidzies, tad reduktors virzīs mazgāšanas sviru uz pagrieziet vēlreiz, veicot atpakaļmazgāšanu uz nākamo filtru komplektu, notekūdeņu vārsts atkal tiks atvērts un tā tālāk, lai veiktu atpakaļmazgāšanas procesu katram tīklam.

5. Kad visa filtra tīrīšana ir pabeigta, mazgāšanas svira fotoelektriskā slēdža vadībā atgriežas sākotnējā pozīcijā, kas nozīmē, ka aizmugures mazgāšanas cikls ir beidzies.

6. Tā kā aizmugures mazgāšana notiek pēc kārtas ar filtru komplektu, līdz ar to procesa laikā filtrs var uzturēt nepārtrauktu šķidruma filtrācijas stāvokli.

Atbrīvojiet mazgāšanas procesu:

1. Diferenciālā spiediena iestatījums: filtram ir diferenciālā spiediena mērītājs, ko izmanto, lai iestatītu filtra diferenciālo spiedienu.

2. Laika iestatīšana: vadības blokam ir laika iestatīšanas ierīce, ar kuru var samazināt mazgāšanas procesa ciklu atbilstoši lietotāja prasībām. Diferenciālā spiediena iestatīšana un laika iestatīšana ir automātisks atpakaļ mazgāšanas konfigurācijas process, abi iestatījumi pastāv vienlaikus, bet spiediena iestatījums ir iepriekšējs.

3. Manuāla palaišana: Papildus diferenciālā spiediena iestatīšanai un laika iestatīšanai automātiskais atpakaļ mazgāšanas process. Ir arī TEST taustiņš, lai manuāli sāktu procesu, ko izmanto atkļūdošanai un apkopei.

4. Filtru iekārtu vadības sistēma ir jutīga, precīza darbība, un tā var elastīgi pielāgot diferenciālo spiedienu un laika iestatīšanas vērtību atpakaļ mazgāšanas, pamatojoties uz dažādu ūdens un filtra precizitāti.

5.Aizmugurējās mazgāšanas procesā katram filtra traukam pēc kārtas tiek veikta atpakaļmazgāšana; kas nodrošina filtra ekrāna drošību, efektīvu tīrīšanu, kamēr citi filtri netiek ietekmēti un turpina filtrēt.

6. Filtrēšanas iekārtām ir mazāk neaizsargātas daļas, nav patērējamu materiālu, ar zemām ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksām un vieglu darbību un pārvaldību.

7. Filtru iekārta ir veidota kompakta un saprātīga, ar mazu izmēru, kas ir elastīga un ērta uzstādīšanai un pārvietošanai.

8.Filtrēšanas iekārtas izmanto pneimatisko drenāžas vārstu, ar īsu atpakaļ mazgāšanas procesa laiku, mazāku ūdens patēriņu, vides aizsardzību un ekonomisku.

9. Filtrēšanas iekārtas darba stāvoklis tiek parādīts skārienekrānā, un diferenciālā spiediena un laika iestatījums ir ērts apskatei.

specifikācija
Galvenais filtra modelis BCM400 BCM500 BCM600 BCM800 BCM1000 BCM1200
Filtrēšanas laukums (m2) 1.56 2.64 4.05 5.91 10.45 15.72
Filtra elementu skaits 10 18 26 33 49 64
Apjoms (L) 130 200 296 610 895 1695
Ieplūdes un izplūdes atveres izmērs DN150 DH200 DH250 DH350 DH400 DH500
Drenāžas izplūdes atveres izmērs DN40 DN65 DN65 DN80 DN80 DN80
Piemērojams šķidrums Liela plūsma, liels ātrums, zema viskozitāte (100 mPas) piemaisījumu masa < 1000 ppm)
Filtrēšanas precizitāte 50-2000μm
Standarta konstrukcijas spiediena reitings Var pielāgot par 1.0 MPa lielāku
Projektēšanas temperatūra 0-200C (atkarībā no blīvēm)
Tīrīšanas diferenciālais spiediens 50-100 KPa (nosaka pēc šķidruma viskozitātes)
Diferenciālā spiediena instruments Diferenciālā spiediena slēdzis / spiediena raidītājs / diferenciālā spiediena devējs
Ieplūdes un izplūdes savienojuma standarts Atloks. HG20592-2009 (standarta dizains) HG20615-2009 (saderīgs ar ANSI B16.5): ON11851 apaļas vītnes savienojums
Filtra elementu sērija MS
Apvalks samitrināts materiāls 304/316L/CS
Atgriezeniskās skalošanas rotējošās sviras materiāls 304 / 316L
Korpusa blīvējuma materiāls NBR / EPDM / VITON / silikona gumija / FEP pārklāta silikona gumija
Filtra elementu blīvējuma materiālu brigāde NBR / EPDM / VITON / silikona gumija / FEP pārklāta silikona gumija
Virzuļa kāta blīvējuma materiāls NBR/PU/VITON
Izpūšanas un izdedžu izplūdes vārsts Pilna urbuma pneimatiskais lodveida vārsts Viendarbības vai divkāršas darbības 304/316
Komunālo pakalpojumu prasības 220V maiņstrāva 0.4-0.6 MPa tīrs, sauss saspiests gaiss vadības sistēmai
iesniegums

Jūras ūdens atsāļošana, cirkulējošais dzesēšanas ūdens un naftas atradņu atkārtotas iesmidzināšanas ūdens, balasta ūdens kuģiem, katlu atkārtotas izmantošanas ūdens, Ultra filtrēšana, filtrēšana ar osmozi, jonu apmaiņas priekšapstrāde, papīra sprauslu filtrs. 4. Filtru iekārtu vadības sistēma ir jutīga, precīza darbību, un var elastīgi pielāgot diferenciālo spiedienu un laika iestatījuma vērtību atpakaļmazgāšanai, pamatojoties uz atšķirīgu ūdens un filtra precizitāti.

PASŪTĪJUMU

Populāras kategorijas